kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Męskość

Zbigniew Miłuński

Warsztaty dla mężczyzn

2007/2008

Co to znaczy być mężczyzną? Jak znaleźć własną drogę pośród ofert i wzorców, sukcesów i porażek? Jak żyć pełnią życia? Jak mieć dostęp do własnej siły? Jak odnależć inspirację i kierunek swojego życia? Czym jest moc osobista? Jak ją gromadzić i jak jej używać? Czym moc różni się od przemocy? Jak wchodzić w związki – ze sobą, z innymi, ze światem – bez dominacji i bez podporządkowania? Jak żyć z radością? Kochać i być kochanym?

Warsztaty dla mężczyzn to intensywna praca nad sobą, czerpiąca inspiracje z mądrości rdzennych kultur, mitów i baśni, psychologii zorientowanej na proces. Obejmuje: pracę z ciałem i z głosem, ze snami i relacjami, ze światem. Polega na rozwijaniu umiejętności bycia sobą w nieinwazyjny sposób, zawsze i w każdych warunkach przy równoczesnym czerpaniu inspiracji z wszystkiego, co nas spotyka.

Sny i sygnały płynące z ciała, problemy w związkach oraz nieprzewidziane wydarzenia, mogą – o ile zostaną rozwinięte i dopełnione – stanowić bramy wiodące ku niewyczerpanemu źródłu twórczych impulsów. Jest to wyprawa po radość i zadowolenie z życia, satysfakcję i poczucie spełnienia. Obejmuje rozwijanie umiejętności radzenia sobie z trudnościami i barierami powstrzymującymi przed swobodnym korzystaniem ze zdolności i możliwości, które posiadamy.

Jeżeli nurtują Cię te kwestie, jeżeli chcesz zmieniać siebie i swoje życie, WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN są również warsztatami dla Ciebie.

Uczestnictwo w otwartych warsztatach nie zobowiązuje do uczestnictwa w całym cyklu.

Zajęcia odbywają się raz w miesiącu i trwają cały weekend. Uczestnictwo w pierwszym warsztacie nie zobowiązuje do uczestnictwa w całym cyklu. Warsztaty rozpoczynają się w październik 2007 i trwają do czerwca 2008. Cały cykl zamyka letni obóz.

Cena jednego warsztatu: 250 zł. Nocleg i wyżywienie we własnym zakresie.

Miejsce na pierwszym warsztacie rezerwuje wpłata zaliczki w wysokości 100 zł na moje konto w mbanku:

95 1140 2004 0000 3602 3005 7915

WAŻNE: proszę wpisać w rubryce "tytułem" przelewu swoje nazwisko i dopisać "dla mężczyzn".

Po otrzymaniu pieniędzy na konto i zgłoszenia na adres zbyszek@hongan.pl, wyślę potwierdzenie i resztę informacji.

adres: Polska
telefon: (0) 604-508-307
e-mail: zbyszek@hongan.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2019.