kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Quady
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Ekstremalne

Wyprawy na Quadach

Wolność- Stworzenie pojazdu z napędem na wszystkie koła, którym można pokonać każdą drogę nie jest trudne pod warunkiem, że nie mamy większych wymagań. Czterokołowce to maszyny przekraczające granicę typową dla innych pojazdów. Moc przekazywana na wszystkie koła daje stabilność, łatwość manewrowania i zachęca do jazdy w ekstremalnych warunkach, dając pewność, że wrócimy tam skąd zaczęła się nasza przygoda.


Spotkanie z przyrodą- Quad jest udaną syntezą motocykla z samochodem terenowym, a więc wolności płynącej z podróżowania pod gołym niebem w pełnym kontakcie z przyrodą, ze zdolnościami do pokonywania trudnego terenu. Każda pora jest dobra na spotkanie z przyrodą.
Jazda tym pojazdem może odbywać się cały rok a prosta obsługa poprzez zastosowanie automatycznej skrzyni biegów, przekazującej napęd na obie osie czyni ten pojazd nie tylko bezpiecznym, ale dostępnym nawet dla tych, dla których kontakt z motoryzacją ograniczał się dotychczas do korzystania z fotela pasażera.


Radość- Hamulec, manetka gazu, obsługa prosta jak w młynku do kawy. Pozostaje tylko zasiąść na wygodnej kanapie czterokołowca i rozkoszować się przyjemnością płynącą z jazdy a przyjemność tę można czerpać wiadrami.
Teraz będziecie mogli wjechać gdzie do tej pory musieliście wspinać się na piechotę, bo ani rower, motocykl czy nawet samochód terenowy zawieźć tam by was nie zdołał.

adres:
telefon: +48603457226
e-mail: polaris5@o2.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.