kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Inne-

Warsztaty wideofilmowania w technice cyfrowej

Warsztaty wideofilmowania w technice cyfrowej DV i DVCAM 4:2:0, BETA SP, BETA DIGITAL, P2 HD, 4:2:2 DIGITAL

Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich stawiających pierwsze kroki w wideofilmowaniu, na 6-tygodniowe (36 godz.: 6 sobót po 6 godzin lub, na życzenie uczestników, 3-tygodniowe sobotnio-niedzielne) kursy podstawowe. Planowany termin rozpoczęcia najbliższego kursu: 09 maj 2009 Zaawansowanych zapraszamy na 3-miesięczne (60 godz.) kursy drugiego stopnia oraz specjalistyczne kursy montażu nieliniowego na wysokiej klasy profesjonalnym sprzęcie montażowym.

Po ukończeniu kursu na każdym poziomie uczestnicy otrzymują dyplom. Kursy organizujemy na podstawie zezwolenia Kuratorium Oświaty- wpis nr 7/K/98; placówka wpisana do ewidencji Biura Edukacji Urzędu m. st. Warszawy pod numerem 529 K. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych reżyserów, operatorów i montażystów oraz doświadczonego wykładowcę prowadzącego klub Filmowy SAWA, którego członkowie zdobyli już wiele nagród na konkursach krajowych i międzynarodowych. Niektórzy z absolwentów kursu ukończyli bądź obecnie studiują w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi.

W programie nauka podstaw sztuki operatorskiej, reżyserii i montażu na sprzęcie cyfrowym najnowszej generacji wideo DV i DVCAM Sony Zajęcia odbywają się w bardzo dobrze wyposażonej sali wykładowej, natomiast ćwiczenia praktyczne w profesjonalnym studiu produkcji telewizyjnej. Po ukończeniu kursu uczestnicy warsztatów mają możliwość skorzystania na dogodnych warunkach ze stanowiska montażu nieliniowego. W trakcie warsztatów dodatkowa praca na systemach montażowych jest bezpłatna. Warunkiem rozpoczęcia kursu jest zgłoszenie się minimum: •Warsztaty I i II stopnia - 12 kandydatów •Warsztaty III stopnia - 4 kandydatów Zgłoszenia na kurs przyjmuje: Katarzyna Wójcik JJW

adres: Farbiarska 73
telefon: 022 643 51 52
e-mail: katarzyna.wojcik@jjw.com.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.