kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Inne -> Emisja głosu
Doskonalenie -> Inne -> Wizaż
Doskonalenie -> Praca -> Wizerunek
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Taniec

Taniec i Wizerunek

Rozwój ruchowy jest równie niezbędny w życiu człowieka jak umysłowy i duchowy. Zaniedbywanie go, niesie odczuwalne skutki nie tylko zdrowotne. Dbałość przynosi wymierne efekty w życiu zawodowym i osobistym. Ciało i jego ruch, może być naszym atutem w kontaktach międzyludzkich lub demaskować brak pewności siebie, lenistwo i zaburzenia emocjonalne.

Prędzej czy później i tak każdy człowiek musi poświęcić temu zagadnieniu swoją uwagę. Zajęcia warsztatowe opierają się na ćwiczeniach ruchowych podzielonych na 3 grupy: organiczność, taniec, technika. Warsztaty są przyjemnym i efektywnym rodzajem treningu, który skutkuje wzrostem kondycji i zakresu ruchowego ciała, naturalnie rozwija ładną sylwetkę, znacznie podnosi swobodę i elegancję ruchu oraz powoduje wydzielanie endorfiny – hormonu szczęścia, wywołującego doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie.

Program powstał w oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie i obserwacje w pracy nad rozwojem i doskonaleniem ruchowym dzieci, młodzieży i dorosłych; amatorów i zawodowych tancerzy, aktorów i gimnastyków. W niemal każdym przypadku był odpowiednim - skutecznym i przyjemnym rodzajem treningu. Na przestrzeni kilku lat, program został wzbogacony o wiedzę w dziedzinach ściśle związanych z rekreacją i doskonaleniem ruchowym – choreoterapia, psychologia, pedagogika, kinezjologia edukacyjna.

 Proponujemy następujące rodzaje warsztatów:

Emisja głosu

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych usprawnianiem kompetencji językowej. Język jest bowiem niczym narzędzie, którym można nauczyć się posługiwać sprawniej! Warsztaty prowadzone przez logopedę, skierowane są głównie do studentów i absolwentów wyższych uczelni.

Program zajęć opracowany został specjalnie pod kątem poznania i doskonalenia umiejętności z zakresu komunikacji werbalnej, przydatnych nie tylko w życiu codziennym, ale także na egzaminach ustnych, rozmowach kwalifikacyjnych i w innych ważnych dla Was momentach życia. Dzięki warsztatom zrozumiecie jak istotne jest umiejętne porozumiewanie się, a dzięki systematycznym ćwiczeniom zyskacie więcej pewności siebie, co zwiększy Wasze szanse na ciekawą pracę, sukces towarzyski.

Warsztaty rozwoju ruchowego, tańca i wizerunku

Ćwiczenia mają na celu przywrócenie naturalnych właściwości fizycznych człowieka. Przewroty, gwiazdy, stanie na rękach i głowie oraz wiele innych specjalnie dobranych ćwiczeń gimnastycznych i tanecznych to solidna dawka pozytywnego zmęczenia. Zajęcia uruchamiają zwinność ciała, poprawiają kondycję i wzmacniają sylwetkę, przywracając jej także jędrne kształty. „Małpie szkolenie” pobudza organizm, rozluźnia i pozwala wyładować nadmiar nagromadzonych emocji oraz powoduje wzrost świadomości ruchowej i możliwości fizycznych organizmu. Niweluje skutki działania stresu na poziomie mięśniowym; przykurcz podkolanowy, blokada dolnej części pleców, barków i szyi oraz rozwija zdolności psychomotoryczne

Warsztaty wizażu i stylizacji

Dzięki temu warsztatowi poznasz i odkryjesz swoje piękno, nauczysz się umiejętnie podkreślać swoją urodę. Nauczysz się jak być pewnym siebie w każdej sytuacji.

adres: Kraków
telefon:
e-mail: contact@sawares.eu
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2019.