kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Taniec
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Taniec
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Sporty walki

Szkoła Wachlarzy

Taniec z wachlarzami bojowymi łączy to co subtelne w tańcu współczesnym z tym co energiczne i precyzyjne we wschodnich sztukach walki Kung Fu/Wu shu oraz to co harmonijne, łagodne i rytmiczne w Tai Chi Chuen.

W tym tańcu przeplatają się dwie kultury: wschodnia i zachodnia. Inspiracji szukamy również w pięknie i subtelności kobiecego ciała, podkreślając jednocześnie to, co jest w nim silne i zdecydowane.

JAK PRZEBIEGAJA ZAJECIA?

Przez pierwsze 20 minut rozgrzewamy i rozciagamy cialo, tym sposobem zwiekszamy swobode ruchu co umozliwi nam przyjmowanie roznych pozycji oraz pozwoli uniknac wszelkiego rodzaju kontuzji.

  Nastepnie kazdy dostaje pare wachlarzy. Na pierwszych zajeciach zapoznajemy sie z ta bronia,  uczymy sie nia strzelac, poruszac sie w troj sposob - z gracja, zmyslowoscia i wojownicza pasja. Dowiadujemy sie takze jak trzymac wachlarz, jak nim poruszac, jak zamykac i otwierac.W tym towarzysza nam cykle prostych cwiczen, ktore powoli rozwijaja nasza koordynacje ruchu i pomagaja nam opanowac trudna na poczatku technike.

Nastepnym krokiem jest wstepne zapoznanie sie z choreografia, ukladem ruchow, ktory obrazuje prawdziwe oblicze kobiety-wojownika. Dany uklad dotyczy nie tylko ruchu ciala, ale rowniez gry emocionalnej i psychologicznej, ktora toczymy z wyimaginowanym przeciwnikiem...

adres: ul. Raszyńska 22, wejście od ul. Niemcewicza WARSZAWA
telefon: 501 036 424; 791 840 419
e-mail: szkolawachlarzy@wp.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2019.