kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Baloniarstwo

Sky Adventure Sp. z o.o.

Firma Sky Adventure istnieje już od 1992 roku. Nasze atuty to przede wszystkim: najnowocześniejsza w kraju flota, doświadczenie, znajomość najlepszych miejsc ekspozycji na terenie całego kraju, doskonale wyposażona baza operacyjna, atrakcyjna lokalizacja w samym sercu wielomilionowej aglomeracji, a także, co najważniejsze, sprawdzeni w wielu sytuacjach ludzie.

Stały rejon naszych lotów to obszar zamieszkały przez blisko 6 milionów ludzi, jednak zasięgiem działania obejmujemy całą Polskę. Podczas wieloletniej działalności mieliśmy możliwość zdobywania doświadczenia pracując dla największych polskich firm i międzynarodowych koncernów.

Lot balonem, ekskluzywna podniebna przygoda, może być oryginalną nagrodą w konkursie, zaskakującym prezentem urodzinowym, wyróżnieniem dla pracowników lub gości firmy, a także wielką atrakcją podczas spotkań integracyjno-szkoleniowych. To wspaniała i bardzo bezpieczna rozrywka, z której korzystać bez obaw mogą praktycznie wszyscy w wieku od 8 do 108 lat!

Nie potrzebne specjalistyczne szkolenia i przygotowania - wystarczy kupić bilet i przybyć na umówione spotkanie w miejscu startu!

adres: Plac Grunwaldzki 4a/3
40-127 Katowice
telefon: +48603102030
e-mail: biuro@lotybalonem.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2019.