kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Dieta - zdrowe odzywianie
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Gymstick
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Aerobik

Shape and Body - Studio

Studio ciała i sylwetki SHAPE and BODY to przede wszystkim rzeźbienie i modelowanie ciała, kształtowanie sylwetki oraz redukcja tkanki tłuszczowej. Oprócz tego to również relaks, odprężenie i miła odmiana. Tu zadbasz o Twój wygląd-ciało i sylwetkę, ukoisz zmysły i duszę, zapomnisz o codziennym stresie, poprawisz Twoje samopoczucie. Studio to miejsce stworzone dla osób pragnących inwestować w siebie, dbających o atrakcyjny wygląd, a w tym o dobre samopoczucie. Atrakcyjny i zadbany wygląd to zdrowa, gładka skóra, piękne ciało oraz wysportowana, szczupła sylwetka. To Twój bezcenny kapitał. Warto zatem już dziś pomyśleć o własnej estetyzacji i atrakcjoniźmie. Studio stwarza Ci taką możliwość. Przekonaj się, jakie to proste! Nie czekaj! Działaj! Zadbaj już dziś o własne ciało, figurę oraz duszę! TY też jesteś tego warta i zasługujesz na to z całą pewnością! Kompleksowe podejście gwarantuje pełny sukces. W studio uzyskasz cel, do jakiego dążysz!
  Aby go uzyskać, musisz przestrzegać i pamiętać o:
 1. Treningu i aktywności fizycznej (fitness)
 2. Zdrowym trybie życia i właściwym, racjonalnym odżywianiu (diety, suplementy)
 3. Regularnej i całorocznej pielęgnacji ciała w domu (kosmetyki i preparaty pielęgnujące do ciała, a w tym wyszczuplające, modelujące, ujędrniające, antycellulitowe itd.)
 4. Masażach oraz kosmetycznych zabiegach profesjonalnych na ciało typu BODY WRAP (wyszczuplanie, modelowanie, ujędrnianie, redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej itp.)
Studio ciała i sylwetki uwzględnia owe wymogi, dlatego efekty pracy w studio są widoczne, a jego działalność w pełni skuteczna. Samozadowolenie klientów jest tego najlepszym przykładem. W końcu ideą przewodnią dla studia było, jest i będzie Twoje zdrowe ciało i piękna figura! A wspólny sukces mierzony jest u nas centymetrem. Jeżeli jesteś jeszcze niedostatecznie przekonana, oto argumenty, dlaczego powinnaś wybrać i odwiedzić akurat studio SHAPE and BODY:
 • Kompleksowa obsługa klienta
 • Fachowe porady
 • Troskliwa opieka
 • Korzyść i zadowolenie klienta na pierwszym planie
 • Indywidualne podejście
 • Ankieta motywacji klienta
 • Kameralna atmosfera
 • Gwarancja sukcesu
 • Widoczne efekty
adres: ul. Pełczyńskiego 30A
Warszawa - Bemowo
telefon: 0 508 072 719
e-mail: a.pruszkowska@shapeandbody.eu
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2019.