kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Hobby -> Bębny

Scena Etno

Scena Etno jest jedyną w swoim rodzaju firmą, w której skład wchodzą muzycy, kompozytorzy, dj-e, filmowcy, specjaliści od wizualizacji i aktorzy.
W ramach Sceny Etno łączą twórcze działania, zapewniając niekonwencjonalne formy oprawy muzycznej i wizualnej na różnego rodzaju imprezach.
Efekty widoczne są w organizowanych przez nas i z naszym udziałem bankietach, spotkaniach integracyjnych, obchodach, inauguracjach, koncertach, czy festiwalach.
Związani z nami tancerze, konferansjerzy, kaskaderzy i iluzjoniści sprawiają, że kreowane przez nas wydarzenia stają się bardziej widowiskowe, jedyne w swoim rodzaju i na długo pozostają w pamięci uczestników.
Kompetencje naszych akustyków, oświetleniowców, kamerzystów i montarzystów zapewniają nam natomiast niezależność, co pozwala na kompleksową obsługę Klienta.
Scena Etno nie jest impresariatem ani agencją pośredniczącą. Pozwala nam to na proponowanie Klientom konkurencyjnych cen.
W organizacji imprezy i reklamie pomogą Państwu doświadczeni specjaliści Sceny Etno, od lat zajmujący się muzyką, koncertami i organizacją imprez.
 
adres:
telefon: +48601171000
e-mail: biuro@etno.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2019.