kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Gymstick
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Nordic Walking

Nordic Sport

Zadaniem mojej firmy jest propagowanie Nordic Walking, Gymstick oraz wszelkiej innej aktywności ruchowej na co dzień.
W ciągu ostatniego roku przeszkoliłam już kilkanaście osób, które zdobyły certyfikaty i tytuł ACTIVE LEADER Nordic Walking przy LEKI Polska i teraz to one propagują Nordic Walking na swoich terenach.
Co raz częściej media w poszukiwaniu informacji o Nordic Walking i Gymstick trafiają właśnie do mnie i mojej firmy czego konsekwencją jest m.in. udział w prgramie DIET DIETY w TV PULS gdzie propaguję Nordic Walking i Gymstick; "Goście, goście" w TVN Warszawa; współpraca z: "GALĄ", "Dziennikiem", "Echem Miasta", "Modą na zdrowie", "Spa i Wellness Magazine", "Medical Tribune", "TOP CLASS" i innymi.

Na koniec chciałabym serdecznie zaprosić, zarówno Panie jak i Panów, na aktywne wyjazdy z Nordic Walking i GYMSTICK w góry, nad morze czy na niziny abyśmy tam wspólnie mogli spędzić w pełni aktywne dwa dni, trenując Nordic Walking i ćwicząc Gymstick w przepięknym otoczeniu przyrody.
Szczegóły znajdziecie Państwo w zakładce: Wyjazdy z Nordic Walking.

Mam nadzieję, że zarówno codzienne zajęcia Nordic Walking, odbywające się w Lesie Kabackim, jak i wyjazdy z Nordic Walking sprawią, że polubicie Państwo ten rodzaj aktywności i staniecie się pasjonatami tej dyscypliny.

Serdecznie zapraszam na zajęcia Nordic Walking i Gymstick oraz jedyne w Polsce wyjazdy łączące Nordic Walking i Gymstick.
adres: Aneta Dowiedczyk
Al. Niepodległości 20/55
02-653 Warszawa


telefon: 506 249 504
e-mail: nordicsport@tlen.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2019.