kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Asertywność
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Kobiecość

Miejsce Mocy

WARSZTAT "KOBIETA i SEKS"

W naszej codzienności kobieca seksualność podlega silnej kontroli społecznej  i jest swoistym tabu. Istnieje mnóstwo zakazów i nakazów dotyczących tego, jak kobiecie wolno odczuwać i realizować swoją seksualność. Przy czym to, co dozwolone jest bardzo okrojone. A przecież seksualność, to zmysłowość  i radość życia, jego doświadczanie w wielu przejawach. To dotyk jedwabiu na skórze, zapach lawendy wieczorną porą, smak ulubionej potrawy, głos ukochanej osoby w słuchawce telefonu, ruch ciała w tańcu, książka do której wracamy, ciepło kota leżącego na kolanach...
Zapraszam kobiety do spotkania z własną seksualnością i cielesnością bez posmaku grzechu
i zapachu siarki.
Porozmawiamy, pośmiejemy się z głębi brzucha, może przez moment zamyślimy...

 

WARSZTAT „KOBIETA ASERTYWNA”

Kobietom bardzo trudno być asertywnymi w naszej kulturze, w której bycie silną i stanowiącą swoje prawa kojarzy się z egoizmem i bezwzględnością.
W odpowiedzi Uczestniczki będą sprawdzały jak to jest być „zdrową” egoistką, poczuć własną sił
i używać jej, a jednocześnie być w relacjach z ludźmi na zasadach równouprawnienia i szacunku. Zajmiemy się także odkrywaniem przeszkód które utrudniają bycie na co dzień asertywnymi kobietami oraz radzeniem sobie z nimi.

WARSZTAT "ZMIANA - OD LĘKU DO PEŁNI"

Warsztat dla kobiet, które chcą być w kontakcie z tym, co wydarza im się w życiu. A życie, to przecież nieustanne zmiany, ciągłe przypływy i odpływy. Uczestniczki będą zajmowały się zmianami w swoim życiu i tymi upragnionymi i tymi niechcianymi. Każda zmiana przynosi coś nowego: emocje, doznania, sytuacje, możliwości, osoby, miejsca, perspektywy, ale też zabiera coś znanego. Dlatego będziemy nie tylko odkrywać sposoby "oswajania" zmian, ale też korzystania z ich mocy, by uczynić nasze życie pełniejszym.

adres: Miejsce Mocy działa w Warszawie pod adresem: ul. Foksal 3/5
telefon: 0 601 501 091
e-mail: iwona.jedrusik@wp.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.