kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Inne-

Metoda Domancica

Najbardziej naturalna droga do likwidacji bólu i uzdrowienia ciała
Autorska metoda światowej sławy uzdrowiciela Zdenka Domančića

Cukrzyca, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, gangrena, choroba Alzheimera, astma, artretyzm, gangrena, żółtaczka typu C, nowotwory, cysty, rak, paraliż, zaburzenia rytmu serca, udary i wiele innych – wszystkie te schorzenia zostały skutecznie (i na wielu przypadkach) wyleczone Metodą BioEnergii Zdenka Domančića.

Metoda terapii BioEnergią Domančića, powstała ponad 30 lat temu. Jest unikalna w swej prostocie i skuteczności, udowodniona naukowo i praktykowana na całym świecie. Skutecznie przywraca zdrowie dorosłych i dzieci - tam, gdzie zawodzą inne sposoby.

Od 1993 r. Zdenko Domančić uczy swojej metody w Klinice Bioenergoterapii w Słowenii – największej tego typu placówce w Europie. Tam też, co roku przyjeżdża tysiące osób z całego świata na terapie grupowe. Metoda jest przeznaczona dla profesjonalnych praktyków medycyny alternatywnej jak i dla osób, które chcą pomóc członkom swojej rodziny. Jednorazowa sesja trwa ok 10-15 minut i powinna być kontynuowana przez następnych 4-5dni. Terapia może być przeprowadzana grupowo jak i indywidualnie. Znakomite efekty są też osiągane na odległość.

Metoda jest całkowicie bezpieczna, nieinwazyjna, bezbolesna, przyjazna pacjentowi, wolna od stosowania farmaceutyków. Polega na pobudzeniu systemu immunologicznego do skutecznej walki z chorobą, tak, że ciało zaczyna leczyć samo siebie. Skuteczność została potwierdzona naukowo już w 1985 roku.

adres: Warszawa - organizator, Szkolenia odbywają się na Słowenii
telefon: 601 260 129
e-mail: seminarium@metodadomancica.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.