kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Masaż

Kurs masażu klasycznego poziom I

W Szkole Urody Beaty Krajnik opracowaliśmy bogaty program kursów i szkoleń poświęconych masażowi. Jeśli jesteś osobą początkującą i dopiero zaczynasz interesować się masażem polecamy :

* Kurs Masażu Klasycznego Poziom I Na tym kursie uczymy masażu klasycznego całego ciała. Nauczysz się wykonywać masaż klasyczny w sposób profesjonalny i skuteczny. Uczymy w małej grupie 2-4 osoby. Każda para ma własne stanowisko, lub indywidualnie wówczas pracujesz na samodzielnym stanowisku i od razu na modelkach. Kurs obejmuje 90 h zegarowych Koszt kursu 1650zł Możesz także uczyć się indywidualnie - 40 h zegarowych cena 1650zł Po ukończeniu tego kursu warto pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności oraz zdobywać kolejne stopnie wtajemniczenia. Nasze kursy polecamy także masażystom, którzy do tej pory wykonywali tylko masaż klasyczny. Polecamy kursy:

* Masaż Czekoladowy Relaks

* Masaż Głowy

* Masaż relaksacyjny

* Masaż twarzy

* Masaż twarzy kamieniami półszlachetnymi

* Pędzelkowy Masaż Twarzy * Masaż gorącymi stemplami(twarz)

* Masaż muszlami (twarz)

* Masaż dłoni

* Masaż stóp

* Masaż Gorącymi Kamieniami

* Drenaż limfatyczny Masaż głowy, masaże twarzy, masaż dłoni i stóp, masaż gorącymi kamieniami nie wymagają znajomości masażu klasycznego. Jeśli interesuje Cię kompleksowy kurs poszerzający Twoje umiejętności to polecamy Kurs Masażu Poziom II. Jest to autorski program kursu. W czasie kursu masz możliwość nauczenia się opracowanych przez Szkołę Urody metod masażu twarzy,ciała, głowy, dłoni i stóp oraz drenażu limfatycznego.

adres: ul.Beżowa 2, Szczecin
telefon: 505 097 568
e-mail: beata.krajnik@ocean-urody.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2019.