kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Gymstick

Gymstick - osobisty trener

Zapraszam na indywidualny tok nauki Gymstick. Zajęcia mogą odbywać się w dowolnie przez Państwa wybranym miejscu pod okiem i indywidualną opieką trenera Gymstick.

Gymstick - jest dostępny w czterech różnych poziomach oporu gum, które można dobrać do sprawności fizycznej ćwiczącego. Opór gum waha się od 1 do 25 kilogramów. Regulowanie oporu gum jest szybkie i proste - polega na nawijaniu gumy wokół kija. Opór można regulować nawet podczas wykonywania ćwiczenia.
Gymstick zapewnia świetne rezultaty, można naśladować dowolne ćwiczenia z ciężarkami, wyciskanie, wypady w różnych kierunkach, zginanie, rwanie itp. Gymstick został zaprojektowany dla ludzi w każdym wieku i na każdym poziomie sprawności fizycznej. Stosowany jest z powodzeniem przez wyczynowych sportowców, do ćwiczeń uzupełniających podstawowy trening. Idealnie nadaje się do polepszenia kondycji, siły mięśni, elastyczności i koordynacji ruchowej. Bardzo polecany dla osób z nadwagą.

Koncepcja ćwiczeń Gymstick ma pozytywny wpływ na poziom ogólnej sprawności fizycznej.
Poprawia postawę ciała, równowagę, koordynacje, mobilność, gibkość, wzmacnia mięśnie pomaga spalić tkankę tłuszczową.
Został zaprojektowany dla osób, które chcą jednocześnie pracować nad kilkom partiami mięśniowymi oraz poprawić swoją formę aerobową.
adres: Bydgoszcz
telefon: +48 601 50 91 73
e-mail: gymstick.bydgoszcz@gmail.com
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.