kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Rozwój osobisty
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Inne-

E-kursy z certyfikatem

E-kursy to nowoczesna forma nauki, która w dobie rozwoju internetu zdobywa coraz większą popularność. W odróżnieniu od tradycyjnych metod nauki, ekursy pozwalają zdobyć nową wiedzę i umiejętności osobom, które z różnych względów nie mają czasu lub możliwości uczestnictwa w kursach stacjonarnych. Nauka odbywa się w całości przez internet - w wybranym przez Kursanta czasie, miejscu oraz w dostosowanym indywidualnie tempie. Każdy uczestnik naszych "E -kursów" otrzymuje CERTYFIKAT ORAZ ZAŚWIADCZENIE UKOŃCZENIA KURSU

Aby rozpocząć nasz ekurs należy przesłać na adres mailowy zgłoszenie chęci uczestnictwa w e-kursie a następnie wpłacić należną kwotę na konto. Kurs rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty, lekcje wysyłane są adres mailowy podany w zgłoszeniu.

"Design i organizacja przyjęć" Kurs uczy jak zaplanować i przygotować nawet najbardziej wykwintne przyjęcie oraz jak nadać mu niepowtarzalny charakter. Nasz kurs został przygotowany przez specjalistę ds żywienia zbiorowego, posiadającego teoretyczną, a co najważniejsze wieloletnią praktyczną wiedzę dotyczącą organizacji przyjęć

"Redagowanie pism" Kurs jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się poprawnie tworzyć i redagować pisma urzędowe Kurs został przygotowany przez specjalistę, zawodowo zajmującego się redagowaniem i sprawdzaniem pism urzędowych i podobnych.

"Kadry i płace" Kurs przeznaczony dla osób pragnących podjąć pracę w działach kadr firm i przedsiębiorstw. Zawiera wszystkie informacje i aktualne przepisy prawa pracy, niezbędne w prowadzeniu kadr. Kurs przygotowany przez specjalistę ds kadr i płac, BHP i Prawa Pracy, posiadającego wieloletnie doświadczenie w zawodzie.

"Dziennikarstwo dla początkujących" Kurs przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy z zawodem dziennikarza wiążą swoją przyszłość, lub chcą poznać mechanizmy działania współczesnych mediów. Kurs został przygotowany przez zawodowego dziennikarza z praktyką w mediach, telewizji oraz prasie. "Prowadzenie sekretariatu" Kurs

"Prowadzenie sekretariatu" w przystępny sposób wprowadza w tajniki zawodu sekretarki. Dowiemy się z niego m.in. jakie cechy powinna posiadać osoba chcąca podjąć pracę w sekretariacie, jakie umiejętności, czy też ja powinna wyglądać. Kurs uczy jak powinno się organizować pracę w sekretariacie aby należycie wypełniać rolę dobrej sekretarki.

"Własna firma krok po kroku" Kurs przeznaczony dla osób pragnących rozpocząć własną działalność gospodarczą. W jasny i przejrzysty sposób omawia wszystkie zagadnienia związane z poprowadzeniem własnej firmy. Pokazuje w jakiej kolejności i jakie urzędy należy odwiedzić aby zostać przedsiębiorcą.

"Sztuka motywacji" Kurs przeznaczony dla osób pragnących poznać mechanizmy motywowania siebie i innych. Pomaga poznać tajemnice i techniki motywacyjne. Informacje zawarte w kursie przydadzą się zarówno w pracy jak i w życiu osobistym.

"Stres pod kontrolą" Kurs ten przybliża wiadomości na temat stresu i nauczy jak sobie z nim radzić oraz eliminować jego negatywne skutki.

adres: Cała Polska
telefon: 663 90 43 49
e-mail: kursy@kadra-kurs.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.