kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Badminton

BADSPORT

Od wielu lat organizowaliśmy i prowadziliśmy zajęcia badmintona dla osób w różnym wieku. Zarówno amatorów jak i zawodników, którzy pierwsze kroki w badmintonie mieli już za sobą.
Rosnąca popularność badmintona i liczba chętnych do nauki tej pięknej dyscypliny sportu sprawiła, że postanowiliśmy stworzyć pierwszą w Warszawie jak i pierwszą w Polsce SZKOŁĘ BADMINTONA!
Szkoła prowadzi zajęcia dla różnych grup wiekowych na każdym poziomie zaawansowania.

Zapraszamy do gry w badmintona!!!
Gwarantujemy profesjonalizm zajęć oraz postęp w grze!


O FIRMIE BADSPORT:
Firma istnieje od 1998 roku. Jej założycielem jest były reprezentant Polski, zdobywca tytułów mistrzowskich, a obecnie trener badmintona Jacek Jagodziński. BADSPORT od początku swojej działalności specjalizuje się w badmintonie.

Od 2004 roku BADSPORT jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce czołowego producenta sprzętu do badmintona na świecie firmy KASON.
W 2003 r. uruchomiliśmy pierwszy w Polsce sklep internetowy ze wszystkim co potrzebne do gry w badmintona (www.badminton.pl/shop): rakiety, naciągi, buty sportowe, owijki do rakiet, lotki, odzież.

Organizujemy turnieje badmintona oraz inne imprezy rekreacyjno - sportowe.

JAK TRENUJEMY W SZKOLE BADMINTONA?
- Program obejmuje naukę gry na każdym etapie zaawansowania w zakresie techniki i taktyki gry oraz konsultacje w zakresie przygotowania fizycznego.
Trenujemy przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod nauczania.
- Naszym zawodnikom zapewniamy również opiekę trenerską podczas turniejów organizowanych przez firmę BADSPORT (np.Puchar Kasona - Amatorzy i Zawodowcy, Badminton Business League i inne).
- Proponujemy również porady w zakresie wspomagania organizmu - rozwijania zdolności wysiłkowych bez szkody dla zdrowia, a nawet poprawy zdrowotności zawodników.
- Udzielamy porad jak wspomóc odchudzanie bez utraty "zdrowia".

JAK WYGLĄDA TRENING?
Każdy trening dzielimy na trzy główne części:
1. Rozgrzewka ogólna i specjalna - wspólna dla całej grupy.
2. Część główna (ok.45 minut) - trening w grupach 3-4 osobowych z uwzględnieniem różnych poziomów zaawansowania, każda grupa z własnym trenerem.
3. Stretching - wspólny dla całej grupy.

Co to jest STRETCHING?
To ćwiczenia rozciągające mięśnie. Są bardzo istotnym elementem treningu badmintonisty. Rozciąganie powinno być częścią prawidłowej rozgrzewki, jak również sposobem wyciszenia organizmu po treningu. Korzyści, jakie niesie ze sobą stosowanie stretchingu - rozciągania mięśni:
- powiększenie zakresu ruchu w stawach,
- wzmocnienie ścięgien,
- polepszenie ukrwienia mięśni (co za tym idzie lepszy dostęp tlenu i substancji odżywczych do mięśni-szybsza regeneracja),
- rozluźnienie mięśni po treningu (szczególnie polecane dla tych, którzy długo nie mogą dojść do siebie po treningu).

adres: Warszawa 01-100, ul.Stroma 35A.
telefon: +48228620072
e-mail: badsport@badminton.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.