kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Kobiecość
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Rozwój osobisty
Doskonalenie -> Coś dla ducha -> Wyrażanie uczuć

Agnis Psychoterapia i Rozwój

Prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną pod superwizją. Pracuję z parami, z rodzinami, z dziećmi, prowadzę sesje  indywidualne. Prowadzę warsztaty rozwojowe i terapeutyczne dla kobiet, grupy wsparcia, grupy terapeutyczne, pracuję również z kobietami bezrobotnymi.
Współpracuję z Dojrzewalnią Róż, współtworząc programy edukacyjne i rozwojowe dla kobiet, prowadząc autorskie warsztaty rozwojowe dla kobiet.

Pracą z ludźmi zajmuję się od 13 lat, rozpoczynając od pracy z dziećmi i ich rodzinami. Pracowałam w  Towarzystwie Pomocy Młodzieży, w Komitecie Ochrony Praw Dziecka. Prowadziłam mediacje rodzinne, terapię rodzinną, diagnozy psychologiczne, programy profilaktyczne i edukacyjne, szkoliłam pedagogów, nauczycieli. Pracowałam również z dziećmi chorymi na raka i ich rodzicami.

Współpracowałam z nieformalną grupą Ulica Siostrzana, prowadząc warsztaty dla kobiet, oraz ze Stowarzyszeniem KONSOLA, prowadząc warsztaty i grupy wsparcia.

Współtworzyłam polską wersję książki „Nasze ciała, nasze życie”. Współpracowałam z miesięcznikiem „Zwierciadło”.

Współtworzyłam również Stowarzyszenie Kobiet "Dakini", byłam jego prezeską, prowadziłam w nim warsztaty dla kobiet, uczestniczyłam w Kręgu Kobiet Dakini.
adres:
telefon: +48509849915
e-mail: info@agnis.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2019.