kursy szkolenia warsztaty
Coś dla ciała
Coś dla ducha
Hobby
Inne
Praca
Spotkanie z historią
Nauka jazdy
Miasta
Najbliższe Wydarzenia
Nowe
Dodaj ofertę
Podziel się!
Zaproś nas
Reklama:
Doskonalenie -> Coś dla ciała -> Nurkowanie

ADRIATIC

Centrum Nurkowe ADRIATIC istnieje od 1996 roku. Jego założycielem jest Irek Słucki, wieloletni instruktor  swobodnego nurkowania KDP/CMAS M2+.

Podstawowym celem naszej działalności jest nauka nurkowania na wszystkich poziomach zaawansowania: od stopnia podstawowego do stopnia instruktora, ze szczególnym naciskiem na indywidualną ocenę możliwości i potrzeb każdego klienta. Specjalizujemy się w szkoleniach dzieci i młodzieży w wieku od 10 lat. Wszystkim zapewniamy troskliwą opiekę i doświadczonych instruktorów. Oprócz szkoleń zajmujemy się także organizacją wyjazdów nurkowych, turystycznych, integracyjno-szkoleniowych, indywidualnych i grupowych.

W 2003 roku  otworzyliśmy pierwszš profesjonalną bazę nurkową nad jeziorem Hańcza. W bazie prowadzimy szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, szkolenia specjalistyczne, nurkowania stażowe, nurkowania turystyczne, ładujemy butle powietrzem, nitroksem i trimiksem. Nasza baza oferuje różne możliwości eksploracji jeziora Hańcza, dostosowane do indywidualnych umiejętnści osób nurkujących.

W 2004 roku otworzyliśmy w Warszawie sklep, w którym oferujemy sprzęt nurkowy (w pełnym asortymencie) znanych firm tk.j.: Apeks, Suunto, Posejdon, Seemann, Tusa, Cressi, BTS, Dive System.

Od 2005 rozszerzyliśmy ofertę o sprzedaż ubezpieczeń nurkowych firmy Hestia.

adres: Warszawa 02-765
Al. Wilanowska 9A
telefon: 022 885 67 33
e-mail: info@adriatic.pl
wróć ->


Doskonalenie.net - kursy, szkolenia, warsztaty 2007-2023.